НАШ ДЕПУТАТ — ТИЩЕНКО ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ.

foto-tishhenko-a-gОлександр Григорович був обраний депутатом Пісочинської селищної ради по 9 округу, який охоплює: вул. Слобідська (Леніна) з №1 до №67, та з №2 до №72; пров. Чехова, вул. Партизанська, в’їзд Партизанський , пров. Партизанський, в’їзд Клубний, вул. Клубна, Полтавське шосе з №104 до № 156 та з №111 до № 159, в’їзд Слобідський (Леніна), вул. Транспортна з № 69 до № 157, вул. Чехова , в’їзд Чехова.

Він народився в селищі Пісочин. У 1984 році поступив у перший клас Пісочинської середньої школи. По закінченні навчання Олександр Григорович почав працювати автослюсарем на СТО.
З 1997 року Олександр Григорович оформлений приватним підприємцем. Одружений, виховує дітей.
Входячи до складу постійної комісії з питань забезпечення охорони та захисту прав людини і громадянина, законності, громадського порядку, депутатської діяльності та розвитку місцевого самоврядування, депутат після проведеної роботи з мешканцями написав біля 20 звернень до Пісочинської селищної ради.
За безпосередньої участі Олександра Григоровича у 2016 р. було висаджено 25 дерев у парку «Перемоги» біля Пісочинського будинку культури.
Будучи членом «ГО–«Альтернатива», брав участь в організації та проведенні заходів для дітей «Велодень Пісочина», «Наукові пікніки», «Квест-гра до Дня Незалежності».
Олександр Григорович людина принципова та небайдужа. Він молодий депутат, тому завжди намагається зрозуміти потреби свого округу та найти шляхи їх вирішення.