Наш депутат — Валяєв Андрій Петрович.

Андрій Петрович вже двічі обирався депутатом Пісочинської селищної ради, бо пісочинці знають, що йому під силу оперативно вирішити питання, які стосуються не тільки округу, але й усього селища.

Останнім часом, завдяки плідній співпраці з Пісочинською селищною радою, шляхом встановлення камер зовнішнього відеоспостереження, створено безпечні умови для проживання мешканців будинку № 4 по в’їзду Набережному.

У громадських місцях, техповерху та техпідпіллі будинку № 8/8 по вулиці Квартальній встановлено нові металопластикові вікна, відремонтовано вхідні групи, виконано капітальний ремонт ліфту третього під’їзду, проведено ремонтні роботи у місцях загального користування першого під’їзду, завершуються ремонтні роботи у другому, третьому під’їздах. Вздовж першого під’їзду даного будинку заасфальтовано тротуарну доріжку.

Андрій Петрович не залишає без уваги будинок № 6 по вулиці Квартальній. За клопотанням депутата замінено вікна у під’їздах, підвалі, техпідпіллі, відремонтовано вхідні групи. Найближчим часом у першому, другому, четвертому під’їздах розпочнуться ремонтні роботи, у третьому відремонтують віконні відкоси.

Андрій Петрович проявив високий професіоналізм під час будівництва нової загальноосвітньої школи «Мобіль». Підприємство, керівником якого є Валяєв А.П., було у складі підрядних організацій. За безпосередньою участю депутату було поновлено огородження баскетбольного майданчику біля будинку № 2а по вул. Кушнарьова, збільшено місце для паркування автомобілів.

В планах депутата: у третьому та четвертому під’їздах будинку № 6 по вулиці Квартальній встановити нові поштові скриньки, утеплити стелю у підвалах. Біля всіх будинків округу замінити бордюри, відновити дорожнє покриття та заасфальтувати дорогу між будинком № 5 по вулиці Дагаєва та будинком № 6 по вулиці Квартальній, сприяти скорішому вирішенню питання з транзитною мережею теплопостачання в будинку № 4 по в’їзду Набережному, надання матеріальної допомоги особам що опинились у скрутних життєвих обставинах та багато інших граних справ.