Наш депутат — ХОМЕНКО ОЛЬГА ПАНТЕЛЕЙМОНІВНА.

Округ №14 охоплює вулиці: Будівельників 1, 3; Підлісну 1-а та 1-б; Крупської 1-а, 1-б та вулицю Молодіжну 4-а.

Ольга Пантелеймонівна народилась у Вінницькій області.
У селищі Пісочин мешкає з 1978 року. У Харкові вона отримала вищу економічну освіту за спеціальністю «бухгалтер». Значний період працювала у ПМК № 13.
З 1994 року Ольга Пантелеймонівна працює секретарем Пісочинської селищної ради. Завдяки своєму професіоналізму Ольга Пантелеймонівна виконує величезний обсяг роботи, і виконує його на дуже високому рівні.
Вона депутат 5-ти скликань Пісочинського селищної ради.
Виборці звертаються до Ольги Пантелеймонівни за допомогою у вирішенні всіх нагальних проблем 14 виборчого округу, та не тільки. Вона завжди знайде декілька хвилин для того щоб надати допомогу та консультацію з земельних питань, сімейного законодавства та інших питань, що хвилюють мешканців селища. Дуже багато мешканців звертається за матеріальною допомогою.
— З якими проблеми найчастіше звертаються мешканці виборчого округу? – запитала я у депутата.
— Найчастіше мешканці звертаються з проблемами щодо неякісного надання послуг з водопостачання та каналізації, також турбує стан доріг. Зовнішні мереж водопостачання та водовідведення на виборчому окрузі дійсно дуже зношені, але останнім часом нам вдалося частково замінити старі труби на нові пластикові. Також було виконано реконструкцію вуличного освітлення, відремонтовано покрівлю будинку по вул. Надії, 16-б, проведено ремонт системи опалення будинку по вул. Молодіжна, 4-а.
Але роботи ще дуже багато. Надалі плануємо провести ремонт дорожнього покриття вулиць округу. В першу чергу це стосується вулиці Надії — підйому до будинків 16-а та 16-б. Плануємо поетапно замінювати застарілі труби водопровідної мережі на пластикові. Ще раз повторю: проблем багато, роботи багато. Будемо виправляти та покращувати побутові умови мешканців по мірі фінансування.