Наш односельчанин, Андрій Валерійович Надутий.

Світовий рекордсмен з пауерліфтингу, багатократний чемпіон і рекордсмен України, ад’юнкт Харківського національного університету внутрішніх справ.

Андрій Валерійович мешкає у Пісочині з 2010 року.
— А як давно Ви займаєтеся спортом?
— Дуже давно, — всміхається спортсмен. З дитинства. Займався важкою атлетикою, боротьбою. У змаганнях з пауерліфтингу беру участь з 2016 року.
— Чому пауерліфтинг?
— Захотів спробувати. Відразу поставив перед собою дві мети: стати майстром спорту міжнародного класу та побити світовий рекорд.
— Наскільки часто проводяться змагання з пауерліфтингу? Скільки часу Ви приділяєте підтримці необхідної спортивної форми?
— Змагання проводяться регулярно, як в Україні, так і за кордоном. У період змагань тренуюся 6 днів у тиждень по 1,2 — 2 години. Для підтримки форми досить проводити тренування 3-и рази на тиждень.
— Чи спілкуєтеся Ви з іншими спортсменами? Не заважає суперництво?
— У нас здоровий дух суперництва, ми радіємо за успіхи інших. Немає ніяких інтриг і заздрощів.

У 2016 році, на початку кар’єри спортсмена з пауерліфтингу, Андрій Валерійович встановив український рекорд GPF — 64 кг.
У 2017 році він встановлює вже світовий рекорд у своїй ваговій категорії в строгому підйомі штанги на біцепс. Він підняв штангу вагою 65 кг, що перевищує вагу спортсмена — 61,3. Рекорд був встановлений на відкритому Кубку Світу GPA (Open World CUP Global Power Alliance) з пауерліфтингу, жиму, тязі, підйому на біцепс і армліфтингу. Є заслуженим тренером з пауерліфтингу GPF.
Наприкінці інтерв’ю Андрій Валерійович зазначив, що українські спортсмени з пауерліфтингу дуже часто не можуть брати участь в змаганнях через відсутність достатнього фінансування, хоча є дуже яскравими і сильними спортсменами.
Він висловив свою вдячність Пісочинської селищної ради і особисто Олегу Олександровичу Чернобаю за постійну участь у його спортивній кар’єрі, а також за підтримку і розвиток спорту у селищі.
У свою чергу ми бажаємо видатному спортсмену нових блискучих перемог і підкорення нових спортивних висот!