Наш талановитий односельчанин — Черноморец  Віталій Олександрович, письменник, публіцист, поет, краєзнавець, почесний громадянин Пісочина.

Сьогодні, у Всесвітній день письменника ми хочемо познайомити вас, шановні мешканці Пісочина, з дуже талановитою, до вищого ступеню небайдужою людиною, мешканцем нашого селища — Віталієм Олександровичем Черноморцем.  Він є Почесним членом Всеукраїнської спілки краєзнавців і Почесним краєзнавцем України, громадським інспектором з охорони культурної спадщини Харківщини, членом творчої спилки конгресу літераторів України та національної спілки письменників України.  Його творча кар’єра почалася ще у шкільні роки. Віталій Олександрович писав вірші про природу.  По визнанню самого поета, ця тема залишилася однією з його найулюбленіших тем.
Коротенькі оповідання, в котрих ідеться про армійський побут і людські взаємини, стали першими публікаціями Віталія Олександровича. Вони побачили світ у кінці 60-х років, коли письменник проходив службу в армії. Автор тоді багато пише, проте розквіт його публікацій припадає на 2000-і роки. Вірші про природу, у тому числі кілька збірок дитячих віршів, есе та нариси на історичні теми, які здебільшого пов’язані з історією Пісочина,  цикл оповідань про відомих викладачів Харківського державного університету виходять в українських виданнях.

Віталій Олександрович — незмінний активний учасник міжнародних наукових конференцій «Слобожанські читання», провідною темою яких є відновлення історичної пам’яті та збереження вітчизняного культурного надбання.

Він — дивовижний лектор, який професійно та талановито передає свої знання молодому поколінню. Його лекції з історії нашого рідного селища із задоволенням відвідують учні освітніх закладів Пісочина!

Шановний Віталію Олександровичу! Ми вітаємо Вас з професійним святом – Всесвітнім Днем письменника, та бажаємо творчого натхнення, міцного здоров`я та нових чудових публікацій!