Нові успіхи спортсменів Пісочинської ДЮСШ.

05.02.2018 у  спортивній залі Пісочинського колегіуму пройшов турнір з настільного тенісу Харківського району. Серед юнаків старшої вікової категорії перше та друге місця посіли відповідно Радченко Кирило та Касьянов Артем (с. Високий), третє — Огурцов Роман (Пісочинська ДЮСШ). Серед вихованців 2006 р.н. призові місця вибороли  вихованці Пісочинської ДЮСШ. Юнаки: 1місце — Єфременко Руслан, 2- Балишев Владислав, 3 — Цикленко Юрій. Дівчата: 1місце — Супрунець Ірина, 2 — Константиновська Юлія, 3-Малозонія Валерія.

Також дуже нам приємно повідомити, що 02.03.2018 року юні спортсмени Пісочинської ДЮСШ — Супрунець Ірина та Балишев Владислав,  взяли участь в обласному турнірі з настільного тенісу, який проходив  у спорткомплексі «Локомотив»( м. Харків) .  Пісочинські тенісисти були нагороджені цінними подарунками за участь в змаганнях.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо їм подальших перемог у нових змаганнях!