Новини благоустрою. Роботи з очищення вулиць громади від снігових заметів.

З самого ранку 13 січня тривають роботи з очищення вулиць громади від снігових заметів. На даний момент було очищено: вул. Лісова, Толстого, Щаслива, Новопроектна, Культури, Нагірна, Садова, Пирогова, Лікарняна, Польова; провулки Нагорний, Покровський, Толстого, Лісовий; вул. Покровська, Лугова, Паркова, в’їзд Зої Космодем’янської.
Звертаємо Вашу увагу на те, що комунальними службами були очищені тротуари не тільки на територіях мікрорайонів «Мобіль» і «Надія», а й по приватному сектору: вул. Некрасова, Надії, Заводська, Шевченко, Рижовський парк, дамба біля Свято-Василівського храму. Для безпечного підйому автомобілів територія біля храму була посипана спеціальною сумішшю.
Роботи, які виконуються співробітниками комунальних служб на замовлення Пісочинського селищної ради не припиняються!