Новини громади. Благоустрій.

Любов до нашого спільного дому, сумлінна праця, небайдужість, бажання брати участь у розвитку та поліпшенні якості життя у селищі — запорука процвітання нашої громади!

Працівники КП «Пісочинкомунсервіс» спільно з ініціативними мешканцями будинку по вул. Молодіжна, 1-а за сприянням Пісочинської селищної ради обладнали майданчик для квіткової клумби. Раніше, у 2017р., дану ділянку було очищено від дикорослого чагарнику та стихійного сміттєзвалища. У червні 2018р. ділянка була очищена від численного будівельного сміття, завезений грунт. Мешканцями будинку були висаджені багаторічні рослини. Планується удосконалення даної ділянки шляхом додавання рослин та висадці декоративних молодих чагарників. Ми впевнені, що завдяки таким ініціативам і відповідної підтримці  вже у найближчому майбутньому на цьому місці буде красуватися чудовий природний оазис!