Новини освіти. Підготовка до нового навчального року . Пісочинський ДНЗ №1.

Завдяки фінансуванню Пісочинської селищної ради, плідної спільної роботи батьків вихованців та працівників Пісочинського ДНЗ №1 у літній період в садочку були проведені всі необхідні ремонтні роботи для забезпечення сучасних комфортних умов гармонійного розвитку та виховання наймолодших мешканців нашої громади. Виконано штукатурні роботи, поклеєні шпалери та проведена заміна лінолеуму у перехідних коридорах будівлі; покладена плитка на стінах та замінено котел опалення у приміщенні кухні; перетерті стіни, здійснена поклейка шпалер, замінено лінолеум у роздягальні садочка; проведено оштукатурювання стін і поклеєні шпалери у групових кімнатах дошкільного закладу; перетерті стіни з подальшою поклейкою шпалер у спальній кімнаті старшої групи; пофарбовано дитячий майданчик і паркан; покладено плитку в туалеті закладу.

«Дуже важливо створити у дошкільному закладі такі умови виховання, у яких дитині буде затишно та комфортно, — зазначає завідувач Пісочинського ДНЗ №1 Ноздріна Оксана Валеріївна. Ми дуже вдячні Пісочинської селищної ради та батькам наших вихованців за допомогу у підготовці садочка до нового навчального року!»

Без перебільшення буде сказати, що спільні роботи, які проводить Пісочинська селищна рада з мешканцями нашої громади, завжди забезпечують відмінний результат. Підтвердженням цьому — Пісочинський ДНЗ №1, прекрасний дошкільний заклад, у якому враховані всі аспекти розвитку та виховання нашого підростаючого покоління! Дбаємо про наших дітей – дбаємо про майбутнє!