Новорічні святкування в мікрорайоні «Надія» та по вулиці Слобідській.

29 грудня  на території нашої громади, в мікрорайоні «Надія» та по вул. Слобідській, відбулись казкові новорічні святкування. До маленьких і дорослих мешканців завітали  привітні  Дід Мороз і Снігуронька. Артисти Пісочинського палацу культури та мистецтв  своїми виступами подарували всім гостям свята чудовий настрій та велике задоволення. Щиро та зворушливо привітав мешканців мікрорайону «Надія» Пісочинський селищний голова Олег Чернобай. Він побажав всім присутнім гарного, міцного здоров`я, благополуччя та добробуту в родині, успішного втілення всіх планів та задумів. Також він подякував мешканцям «Надії» за турботу та спільний вклад у розвиток мікрорайону та громади в цілому. Солодкі подарунки  від Пісочинської селищної ради стали приємним сюрпризом для всіх, хто завітав на це душевне свято!