Новорічні святкування в с. Надточії та мікрорайоні «Мобіль».

24 грудня на території нашої громади пройшли веселі новорічні святкування. В цей день до маленьких мешканців с. Надточії та мікрорайону «Мобіль» завітали добрі казкові персонажі — Дід Мороз і Снігуронька. Їх щира радість та веселощі передалися як юному, так і дорослому поколінню. Як можна не веселитися, коли для тебе танцюють і співають чудові артисти нашого улюбленого Пісочинського палацу культури і мистецтв? Народні пісні, веселі хороводи, ігри та загадки створили чудову атмосферу народного душевного свята! Дуже зворушливо привітав всіх присутніх з наступаючими новорічними святами Пісочинський селищний голова О.О. Чернобай.

Він подякував мешканцям громади за загальний внесок в її розвиток та побажав всім миру, щастя та благополуччя! Смачні солодкі подарунки від Пісочинської селищної ради порадували діток та їх батьків, а також всіх гостей цих чудових свят нашої громади!

ФОТОЗВІТ: