Олімпійський урок та закриття Малих Олімпійських ігор в Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ст. «Мобіль»

15 грудня в Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів «Мобіль» відбулося проведення Олімпійського уроку та закриття Малих Олімпійських ігор школи. Протягом проведення спортивних замагань учні школи вчилися бути єдиною командою, демонстрували свою спритність, кмітливість, швидкість силу. Участь у заході брали: ПІсочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай, начальник відділу освіти ХРДА Ольга Іванівна Бабельчук, начальник у справах молоді та спорту ХРДА Вячеслав Юрійович Полунін. На свято були запрошені: дворазова Олімпійська чемпіонка в естафеті 4х400 м, Заслужений майстр спорту з легкої атлетики, Кавалер «Ордену княгині Ольги ІІІ ст.» Людмила Станіславівна Джигалова, чемпіон України, призер Чемпіонату Європи з танцювального спорту Ігор Володимирович Богданов, завідувач кафедри фізичної культури та спорту, Заслужений працівник фізичної культури, Заслужений тренер, професор Леонід Васильович Грінь, голова Харківського обласного відділення НОК Віктор Анатолійович Христоєв, голова Харківського районного спортивного клубу Ніна Анатоліївна Сергієнко, Заслужений тренер з велосипедного спорту Володимир Васильович Стреляєв. Для нагородження переможців та призерів Малих Олімпійських ігор Пісочинської ЗОШ «Мобіль» запросили гостей свята.
До вашої уваги фотозвіт заходу. Приємного перегляду!

ФОТОЗВІТ