Перемога у першому (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2019» у номінації «Географія».

Вітаємо учителя географії Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Мобіль» Радченко Олександру Михайлівну з перемогою у першому (зональному) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Географія».
Конкурс проводився на базі Старомерчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Валківського району. 22 листопада Олександра Михайлівна провела конкурсний урок у 8-у класі за темою «Загальні особливості рельєфу України». 23 листопада учитель проходила конкурсні випробування «Методичний практикум» та «Практична робота». 26 листопада відбулось останнє конкурсне випробування «Дослідження». За підсумками конкурсних випробувань Олександра Михайлівна була визнана переможцем першого туру.
Бажаємо педагогу нашої громади успіхів, творчого натхнення та перемоги у другому турі конкурсу!