Переможці конкурсів «Цікаві історії про Пісочин» та «Чисте довкілля».

У квітні-травні цього року Пісочинською селищною радою проведено конкурс на найкращий твір «Цікаві історії про  Пісочин» серед школярів нашого селища. Основна ідея конкурсу полягала в тому, щоб висвітлити цікаві та маловідомі факти з історії та сьогодення Пісочина. У конкурсі брали участь 13 учнів Пісочинського колегіуму та Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ст. Було проведено інтернет-голосування в соціальній мережі. За підсумками конкурсу переможцями стали:

1 місце — Гасан Олексій (183 голоси);
2 місце — Жировий Данило (129 голосів);
3 місце — Коваленко Анастасія (107 голосів).

Сьогодні, 1 червня,  всі переможці отримали пам’ятні подарунки (флешки)від Пісочинської селищної ради.

Підведено підсумки конкурсу на найкращий екологічний плакат в рамках конкурсу «Чисте довкілля».

У конкурсі брали участь не тільки учні пісочинських шкіл. Дуже приємно, що нашу ініціативу підтримали діти, які навчаються в Коротичанському ліцеї. За підсумками конкурсу переможцями стали: Дворкін Владислав, який навчається в 3 класі Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та учениця 6 класу Коротичанського ліцею Прилуцька Ксенія. Найкращі плакати будуть розміщено на рекламному щиті на трасі Київ-Харків!

Дякуємо усім за участь та бажаємо творчих успіхів та перемог!
Слідкуйте за новинами та обов’язково приймайте участь у наших наступних конкурсах!!!

Екологічний плакат учениці Коротичанського ліцею Прилуцької Ксенії

Екологічний плакат учня Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дворкіна Владислава