Під час робочої поїздки до Харківського району голова ХОДА Юлія Світлична відвідала смт Березівку. У селищі буде власний дитячий заклад. Разом з Пісочинським селищним головою Олегом Чернобаєм оглянули будівлю, яку було придбано для розміщення дитячого садочка.
Зараз розробляють проект реконструкції. Тут планують розмістити 2 групи — для 25 дітей кожна. Підтримати реалізацію проекту місцевій громаді під час зустрічі пообіцяла Юлія Світлична.
«Це буде найсучасніший дитячий садок – красивий та оснащений всім необхідним. І такі дитсадки з’являються не тільки у вас, у Березівці. У Пісочині будується початкова школа на 240 місць і дитсадок на 95 — у Південному», — сказала керівник області.
Жителька Березівки, завідувачка місцевої бібліотеки Віра Клименко зізналася, що відкриття дитсадка – це давня мрія всієї громади селища.
«Шановна Юліє Олександрівно, хочу подякувати Вам за вашу підтримку та допомогу. З дня народження нашої об’єднаної громади пройшло ще дуже мало часу, але ми бачимо, як змінився населений пункт, скільки всього зроблено доброго та хорошого. Колись давно в нашому селищі був чудовий дитячий садочок, і багато років заповітною мрією громади є те, щоб садок знову запрацював. І зараз ця наша мрія здійснюється», — сказала Віра Клименко.
Юлія Світлична наголосила, що розвиток гуманітарної сфери (у першу чергу, освіти та охорони здоров’я) буде пріоритетним у 2019-му році.
«Біля 20 об’єктів дошкільної освіти було зроблено в Харківській області в 2018 році. Створено понад 1,5 тисячі місць у дитсадках. У 2019 році ми також передбачили фінансування на ці цілі та будемо збільшувати кількість місць для дітей там, де це необхідно. Також зробимо все, щоб закупати якісне обладнання та меблі», — сказала голова ХОДА.