Підготовка навчальних закладів до навчального року.

За 6 днів закінчиться пора літніх канікул, і свої двері гостинно відчинять навчальні заклади Пісочина. Продовжуючи наш цикл статей, сьогодні ми хочемо поділитися з Вами фотографіями і враженнями про візит в Пісочинській колегіум.
За літні місяці в колегіумі були проведені всі необхідні ремонтні роботи, завдяки яким навчальний заклад функціонуватиме на притаманному йому високому рівні:
— виконано ремонт класних кімнат і коридору на першому поверсі: поклеєні нові шпалери на стінах, проведена повна заміна дверей, виконано фарбування підлоги, облаштовано пластикові стелі ;
— на другому поверсі, в класній кімнаті №14 (кабінет зарубіжної літератури) було замінено вікно і встановлена нова пластикова стеля. Крім того, доповнені стенди, відреставровано фасад меблів (стінка), придбаний DVD.
— другий поверх, класна кімната №13 (кабінет географії) — також проведена заміна вікна. Пісочинською селищною радою було передано в дар колегіуму проектор і мультимедійна дошка.
— виконаний косметичний ремонт спортивного залу. Спортивний зал Пісочинського колегіуму — це зразок сучасного спортивного залу, призначеного для забезпечення фізичного виховання учнів на найвищому рівні.
Завдяки належному фінансуванню Пісочинської селищної ради виконано такі ремонтні роботи:
— проведено капітальний ремонт вуличного туалету (реставрація фасаду, покриття даху металопластиковим профілем, покладена плитка на підлогу);
— створена стоянка для автомобілів;
— при спільному фінансуванні селищної ради та відділу освіти ХРДА був здійснений капітальний ремонт даху.
У Пісочинському колегіумі навчальний процес забезпечують більш ніж 100 вчителів, очікується поповнення педагогічних працівників 3 молодими фахівцями. У цьому році в школі навчатимуться 1640 школярів, у перші класи йдуть 237 першокласників, у 9 класи -137 учнів. В 2016 році в колегіумі три 11 класа, в яких 72 учня.
1 вересня почнеться новий навчальний рік. Пісочинський колегіум зустріне своїх учнів світлими, просторими, красивими, підготовленими класними кімнатами, обладнаними місцями загального користування, дуже затишною їдальнею, просторим сучасним спортзалом.
Удачі вам, учні! Нових вам успіхів та звершень!

H82wEk1AliI If3lcHqUzGg Awv8Xs-Njmw 2G8-SddBFGo XBw4JdH_nOQ NTd61smHqww