Підготовка навчальних закладів до нового навчального року.

Школи селища Пісочин готові до початку навчального року. Створені відповідні умови для навчання та виховання учнів, приділена особлива увага організації навчання учнів перших класів, завершена підготовка до роботи навчальних закладів.
Пропонуємо Вам ознайомитися з фотографіями Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У літній період у школі було виконано:
— поточний ремонт 10 класних кімнат;
— встановлення дверей;
— ремонт коридору;
Завдяки фінансуванню Пісочинської селищної ради в будівлі №2 виконано облаштування теплого туалету, проведено водопровід та каналізацію. За рахунок селищної ради також проводиться реконструкція корпусу №3 Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якому буде розміщено навчальні класі, їдальню, кухню та роздягальні.
Завдяки фінансуванню відділу освіти ХРДА облаштовано комп`ютерний комплекс з мультимедійним навчанням; придбані проектор, екран, колонки.
У Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчальний процес забезпечують 24 вчителя, очікується поповнення педагогічних працівників молодим фахівцем – вчителем початкових класів. У цьому році в школі навчатимуться 253 школяра, у перші класи йдуть 42 першокласника. Триває набір учнів у 10 клас з історичним профілем. У 2016 році в 11 клас (профіль української філології) підуть 13 учнів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAвчаль