Пісочин у співпраці з міжнародними інститутами

Е4ЕМ10 та 11 листопада на базі фізико-енергетичного факультету  ХНУ ім. В. Н. Каразіна відбувся семінар на тему: «Імплементація планів дій зі сталого енергетичного розвитку територіальних громад» в рамках  міжнародного проекту «Енергія для Cхідних мерів». Семінар проводили провідні закордонні експерти: Роберто Бруно і Франческо Тінті (Болонія, Італія) та Петар Грево і Ранка Радіч (Боснія та Герцеговина).

Мета семінару – підтримка зусиль місцевих органів влади, спрямованих на реалізацію ініціативи «Угода мерів» у східних регіонах України, зміцнення енергетичної безпеки, зменшення залежності від вуглецевих видів палива, скорочення викидів двооксиду вуглецю та покращення рівня життя мешканців регіону.

Семінар було проведено у вигляді тренінгу для представників органів місцевого самоврядування Харківської області. В ході тренінгу експерти презентували кращі європейські практики з розробки кадастру викидів СО2, роботи з базами даних, фінансування сталого енергетичного розвитку та модернізації міської мережі теплозабезпечення.

Також було обговорено подальші можливості взаємодії  у сфері сталого енергетичного розвитку Харківського району, зокрема і селища Пісочин!

Нагадаємо, що голова Пісочинської селищної ради О.В. Чернобай підписав Угоду мерів за сталий енергетичний розвиток на місцевому рівні у березні 2014 року.

Сподіваємось, що співпраця з європейськими інститутами дозволить втілити у життя заплановані заходи з  ефективного використання електроенергії!