Меню

Пісочинці – чемпіони Харківської аматорської баскетбольної ліги!

22 травня відбулося офіційне закриття сезону 5.0 Харківської аматорської баскетбольної ліги. Окрасою всього чемпіонату став фінал дивізіону «Б», у якому зустрілися  дві рівні команди – «Jets» (смт.Пісочин) та «Дорожники» (м. Харків).

Перша гра пройшла за неймовірної боротьби та подарувала дивовижну кінцівку. Незважаючи на те, що три чверті зустрічі «Дорожники» були у ролі наздоганяючих, за дві хвилини до завершення четвертої чверті вони вийшли вперед та продовжували зберігати лідерство майже до кінця. Та за 7 секунд до фінальної сирени за рахунку 63:61 на користь «Дорожників»  влучний триочковий кидок приніс перемогу «Jets» 64:63.

У другому матчі лідер змінювався багато разів та, врешті-решт, основний час закінчився внічию 59:59. У додатковій п’ятихвилинці перемогу з рахунком 70:64 відсвяткували «Jets»!
Таким чином, чемпіоном дивізіону «Б» Сезону 5.0 Харківської аматорської баскетбольної ліги стала Пісочинська команда «Jets» (тренер Зайченко Ю.Д.).

Пісочинська селищна рада вітає переможців! Бажаємо Вам подальших спортивних успіхів! Ми пишаємося Вами!