Пісочинська ОТГ – простір можливостей для молодих лідерів!

29 листопада 2018 року понад двадцять креативних, молодих та амбіційних старшокласників з Пісочинської ЗОШ, Пісочинського колегіуму, Пісочинської ЗОШ «Мобіль», Коротичанського ліцею зібралися, щоб визначити пріоритети розвитку органів учнівського самоврядування та новоствореної Ради Лідерів Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади. Серед питань, які хвилюють учнівську молодь:  написання та можливості реалізації власних проектів, отримання якісної освіти та подальше працевлаштування в рідному селищі.

«Рада Лідерів – гарна можливість для всіх молодих, соціально-активних, енергійних школярів, які прагнуть реалізувати свої шкільні проекти, долучитися до проектів, які втілюються органами місцевого самоврядування та, звичайно, набратися досвіду» — стверджують організатори заходу.

Тьютори освітнього проекту «Відкривай Україну» познайомили старшокласників з умовами участі в даній ініціативі. Розповіли про перспективи саморозвитку, самовдосконалення, набуття нових професійних якостей та можливі реалізації власних ініціатив на території Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади.

Активні старшокласники прагнуть зробити наше життя комфортним, селище ошатним, будинки затишними, людей щасливими. Бажаємо їм удосконалення власних лідерських якостей та компетентного врядування в Україні!