Пісочинська селищна рада повідомляє!

До Пісочинської селищної ради за останні декілька днів надійшло дуже багато скарг від мешканців вул. Молодіжної. Причина скарг одна – приписка у квитанціях за оплату послуг з холодного водопостачання від КП «Теплові мережі Харківського району» про підвищення тарифу з 5,172 грн. за м3 до 11,27 грн. за м3 з 01.01.2015 року.

З метою з’ясування причин різкого здороження послуги на чергову сесію депутатів Пісочинської селищної ради було запрошено представника КП «Теплові мережі Харківського району», який розповів присутнім про нові тарифи. Під час бурхливого обговорення питання, головою селищної ради було ініційовано рішення про те що, у разі відмови знизити тариф для мешканців селища, повернути мережу водопостачання до власності територіальної громади, а потім визначити обслуговуючу організацію для її експлуатації, з метою надання послуг за економічно обґрунтованими тарифами.

Перші переговори пройшли вже сьогодні. Слідкуйте за новинами…