Пісочинська селищна рада повідомляє.

Надаємо до Вашої уваги рішення ХХХVІІ сесії VI скликання Пісочинської селищної ради «Про врегулювання питань справляння податків на території Пісочинської селищної ради відповідно до норм Податкового кодексу». Наголошуємо, що на території Пісочинської селищної ради:  Звільняються від сплати податків на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єкти житлової нерухомості та/або господарські будівлі домоволодінь, що перебувають у власності інвалідів, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, ветеранів та інвалідів ВВВ, пенсіонерів, багатодітних сімей, одиноких та пристарілих непрацездатних громадян, що знаходяться на обліку та обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги сел. Пісочин, членам сімей загиблих які виконували службові обов’язки (ВСУ, ОВС, МНС та інші), учасників бойових дій (бійців, що приймають участь в Антитерористичній операції, Афганці та інші), громадян, які проходять військову службу відповідно до Указу Президента України про мобілізацію, працівників Будинку культури сел. Пісочин, працівників УДП поштового зв’язку «Укрпошта» відділень території Пісочинської селищної ради, працівників комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико – санітарної допомоги сел. Пісочин Харківського району» та амбулаторії загальної практики – сімейної медицини сел. Пісочин, працівників Пісочинського колегіуму та Пісочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, працівників ДНЗ №1, ДНЗ №2, ДНЗ №3 «Теремок», працівників комунальних підприємств, які обслуговують територію Пісочинської селищної ради.