Пісочинська селищна рада продовжує дарувати радість та святковий настрій маленьким мешканцям нашого селища.

dsc_04102 січня 2017 року на дитячих майданчиках по вулиці Слобідській та в с. Надточії відбулося казкове новорічне свято. Малечу та їх батьків веселими хороводами, іграми, конкурсами розважали Дід Мороз і Снігуронька. Зі святом всіх гостей привітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, який побажав у новому році міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного тепла, злагоди та процвітання рідному селищу. Традиційно дітлахи отримали подарунки від Пісочинської селищної ради. Святкування на дитячих майданчиках селища продовжиться! Будь ласка, слідкуйте за нашими новинами!

Шановні мешканці! Пісочинська селищна рада вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Добра та гарного настрою у 2017 році! Веселих свят!

ФОТОЗВІТ