Пісочинська селищна рада щиро вітає народний театр-студію «Чудеса в решете» з блискучим виступом на Міжнародному фесивалі дитячих та юнацьких театрів «Бурштинова зірка-2017».

14 квітня народний театр-студія «Чудеса в решете» повернулися з Міжнародного фесивалю дитячих та юнацьких театрів «Бурштинова зірка-2017», який проходив у литовському місті Клайпеда. Вистава «Дуже проста історія» (режисер Наталія Устінова) нікого із присутніх не залишив байдужим. Наші талановиті односельчани привезли до рідного селища купу нагород у наступних номінаціях:
— «Кращий акторський ансамбль» — від дорослого професійного журі;
— «Кращий акторський ансамбль» — від дитячого журі фестивалю;
— «Краща жіноча роль другого плану» — Аліна Кузьменко за роль півня;
— «Краща жіноча роль другого плану» — Олександра Лавінда за роль свині.
Пісочинська селищна рада щиро вітає народний театр-студію «Чудеса в решете»! Бажаємо Вам натхнення, втілення найсміливіших творчих задумів, нових яскравих вистав, любові і визнання глядачів!