Пісочинська селищна рада щиро вітає з Днем народження Чернова Сергія Івановича – голову Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області!

Шановний Сергію Івановичу!

У цей святковий день прийміть найщиріші привітання та побажання міцного здоров’я, невичерпної енергії, сімейного добробуту та благополуччя! Нехай Вас підтримують і надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають всі негаразди і непорозуміння! Бажаємо Вам здійснення всіх Ваших задумів і планів. Хай кожен день дарує світло, добро, радість та безмежну любов близьких!

Зі святом!