Пісочинська селищна рада щиро вітає з Днем народження Коваленко Аллу Арестівну, президента корпорації «Бісквіт-Шоколад», Героя України, Почесного громадянина селища Пісочин!

16 травня День народження відзначає Коваленко Алла Арестівна, президент корпорації «Бісквіт-Шоколад», Герой України, Почесний громадянин селища Пісочин!
Алла Арестівна – мешканка селища Пісочин. У 1966 році вона закінчила Пісочинську середню школу, в 1972 – Харківський політехнічний інститут. Трудову діяльність Алла Арестівна розпочала на Харківському жировому комбінаті, пройшла шлях від змінного майстра до начальника виробництва. З 1984 по 1987 рік працювала начальником виробництва на Харківському виробничому об’єднанні кондитерської промисловості, а з 1987 року очолює колектив ПАТ «Харківська бісквітна фабрика». Завдяки високопрофесійному керівництву Алли Арестівни, на виробництві було проведено технічне переоснащення, встановлено обладнання найкращих світових фірм, впроваджено найновіші технології, що дало змогу значно підвищити якість продукції. Впровадження новітніх технологій, сучасних пакувальних матеріалів та високий професіоналізм робітників забезпечують випуск висококонкурентної якісної продукції, яка експортується до 28 країн світу.
Алла Арестівна користується повагою і підтримкою колективу, приділяє багато уваги створенню належних умов праці, соціальному захисту працівників. Крім професійної діяльності, Алла Арестівна бере активну участь у суспільному житті. Вона – голова Харківського відділення «Конгресу ділових жінок України», двічі обиралась депутатом міської ради (1998, 2002 роки), а у 2006 році – депутатом Харківської обласної ради. Харківська бісквітна фабрика під керівництвом Коваленко Алли Арестівни відома своєю благодійною діяльністю. Це допомога дитячим будинкам, інтернатам, учбовим закладам, інвалідам, ветеранам війни та праці, спонсорська підтримка соціальних програм.
Аллі Арестівні не байдужі проблеми Пісочина. Вона брала активну участь у добудові Пісочинського колегіуму, вирішуючи питання в обласній раді, депутатом якої була на той час, неодноразово надавала благодійну допомогу школам нашого селища, допомогу у проведенні культурно-масових заходів.
Трудова та громадська діяльність Коваленко Алли Арестівни високо оцінена як на місцевому, так і на державному рівнях. Вона є Заслуженим працівником промисловості України (1998 р.), нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів (2003, 2006 р. р.). За визначні заслуги перед Українською державою у розвитку харчової промисловості, забезпечення виробництва високоякісної вітчизняної кондитерської продукції, багаторічну сумлінну працю Аллі Арестівні Указом Президента України в 2008 році було присвоєно звання Героя України з врученням ордена Держави, а в 2011 році вона стала лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки.
Відзначили досягнення своєї видатної односельчанки і в нашому селищі.Шановна Алло Арестівно! Пісочинська селищна рада щиро вітає Вас з Днем народження! Ми дякуємо Вам за Вашу працю і бажаємо щастя, міцного здоров`я, злагоди та родинного затишку! Завжди сонячних днів, гарного настрою та люблячих людей навколо. Зі святом!