Пісочинська селищна рада вітає переможців!

Пісочинський будинок культури – творчий осередок для художників та театралів, вокалістів та хореографів. Це — мистецька скарбниця юних талантів, які прославляють наше рідне селище не тільки на вітчизняній арені, але й на міжнародній.

У листопаді цього року колективи Пісочинського будинку культури брали участь у різноманітних фестивалях та виборювали призові місця.

16-20 листопада народний театр-студія «Чудеса в решеті» брав участь у V Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької театральної творчості «На світло Щепкинської зірки», який проходив у місті Бєлгород і отримав диплом І ступеня за виставу «Військове дитинство», а педагог театру Юлія Горяйнова була нагороджена дипломом «За створення образу Ольги Петрівни» у виставі.

«Військове дитинство» вразило до глибини душі всіх і кожного. У фіналі вистави були продемонстровані кадри, які показали сучасне життя України — люди аплодували стоячи.

На Міжнародному конкурсі — фестивалі «Золотий Олімп» хореографічний колектив «Акварелі» посів третє місце.

А найменші учасники хореографічного колективу «Альянс» порадували вельмишановне журі Харківського благодійного міжнародного фестивалю «Країна мрій» номером «Кокетки», підкоривши своїм талантом їх серця, привезли в рідне селище почесне друге місце.

Але на цьому фестивалі перемоги наших зірочок не закінчилися. 21 листопада наймолодші вихованці театру — студії «Чудеса в решеті» Лев Рябов та Денис Сокіл посіли перше і друге місце, відповідно, в номінації «Літературний жанр». Нехай ця маленька перемога стане тільки початком шляху до найбільших театральних вершин!

Вокальний ансамбль «Балаганчик» також брав участь у фестивалі «Країна мрій». Вони привезли почесне третє місце. Учасники колективу ще зовсім маленькі, але вже роблять впевнені кроки у творче життя.

Пісочинська селищна рада вітає переможців та бажає натхнення, втілення творчих задумів! Нехай вдячні глядачі завжди дарують Вам щирі емоції та шквали овацій!