Пісочинська селищна рада вітає вихованців ансамбцю бального танцю «Танго» та керівника І. М. Канцедала з перемогою у турнірі!

19 березня вихованці ансамбцю бального танцю «Танго» брали участь у Всеукраїнському турнірі з бальних танців «Харківська весна». За результатами конкурсних програм юні пісочинці знову стали переможцями, а саме: Даніїл Путра та Софія Лесик посіли 1 місце у номінації «Ювінали», Андрій Хамаза і Ангеліна Чернобай вибороли 1 місце у номінації «Юніори-1», Микола Хамаза і Анастасія Омельченко отримали 1 місце у номінації «Юніори-2», Андрій Сененко і Тетяна Жидко посіли 1 місце у номінації «Молодь-1».
Пісочинська селищна рада вітає вихованців ансамбцю бального танцю «Танго» та керівника І. М. Канцедала! Ми пишаємося Вами!

50f3TpP6lGA1GTQYeTDx88pZf3-hkamfE