Пісочинська селищна рада вітає з Днем народження Малишеву Оксану Василівну, заступника голови-керівника апарату Харківської районної державної адміністрації!

Шановна Оксано Василівно!
Від щирого серця прийміть наші щирі побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, благополуччя, любові рідних та близьких.
Зичимо Вам вагомих професійних здобутків та плідної праці, спрямованої на розвиток Харківського району. Переконані, що Ваш невичерпний потенціал та життєва мудрість стануть запорукою реалізації всього запланованого. Хай у Вашій оселі завжди панує затишок та взаєморозуміння!
Зі святом!