Пісочинський будинок культури – цитадель творчості нашого селища!

24 травня Пісочинський будинок культури святкував своє 45-річчя. Його колектив влаштував грандіозний святковий концерт для шанувальників їхньої творчості. На сцені виступали неперевершені художні колективи та артисти будинку культури.

Культурне життя селища переживало різні часи. Відроджуватися будинок культури почав після передачі на баланс Пісочинської селищної ради. Зараз будинок культури налічує чудову глядацьку залу, сучасну професійну апаратуру, зручні кімнати для репетицій.

В  Пісочинському будинку культури працюють справжні професіонали, які змогли вивести свої художні колективи на обласний та всеукраїнський рівень, а народний театр-студію «Дива в решеті» під керівництвом Наталії Устинової знають та люблять за межами України.

На свято завітав Пісочинський селищний голова Олег  Чернобай, який привітав колектив з цим славним ювілеєм та подарував від Пісочинської селищної ради ноутбук, а всі дітлахи, які відвідують гуртки  будинку культури отримали солодощі.

З привітальним словом до глядачів звернулася директор Пісочинського будинку культури Наталія Устинова, яка подякувала всім шанувальникам та Пісочинській селищній раді за постійну турботу та підтримку.

Відсвяткувати 45-річчя Пісочинського будинку культури прийшли колишні директора: Мельник Михайло Ілліч та Філярська Галина Миколаївна. Вони поділилися своїми спогадами та розповіли про шлях становлення місцевого центра культурного життя.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O O OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA O O O OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA O OLYMPUS DIGITAL CAMERA O O O OLYMPUS DIGITAL CAMERA