Пісочинський народний театр-студія «Дива в решеті» повернувся з театрального фестивалю у місті Рівному.

З 1 по 5 листопада 2016 року в місті Рівному проходив ІХ Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів «ЛiхтArt-2016». Участь у цьому фестивалі брали найкращі тетральні колективи з усіх куточків України — Києва, Рівного, Харкова, Полтави, Вінниці, Луцька, Чернігова, Чернівців. Серед найкращих — Пісочинський народний театр-студія «Дива в решеті». Наші талановиті актори представили публіці виставу «Військове дитинство», яка зворушила не тільки глядачів, але й вибагливе журі. Пісочинці здобули перемогу у номінаціях «Краща режисура» та «Актуальність і яскрава громадянська позиція».
Пісочинська селищна рада щиро вітає народний театр-студію «Дива в решеті» та режисера Наталію Миколаївну Устинову!
Ми впевнені, що попереду у Вас багато нових мистецьких здобутків і перемог!

gfmzrieu9mw rvzh8jhmyf8