Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав жінок з наступаючим святом весни – 8 Березня!

Сьогодні, 5 березня, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав з наступаючим 8 Березня жінок, які працюють у КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги селища Пісочин Харківського району», ДНЗ № 1 та ДНЗ № 2. Найпрекрасніша половина трудових колективів отримала подарунки від Пісочинської селищної ради.
Подарунки вже отримав жіночий колектив Пісочинського територіального центру соціального обслуговування, надання соціальних послуг при Управлінні соціального захисту населення ХРДА та жінки, яких обслуговує Центр.
Шановні мешканці, напередодні Міжнародного жіночого дня подарунки від Пісочинської селищної ради отримають всі жінки, які працюють у бюджетних і комунальних організаціях селища Пісочин.