Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай привітав ветерана Другої світової війни Міщенка Володимира Григоровича з днем народження!

Міщенко Володимир Григорович – корінний мешканець нашого селища, почесний громадянин селища Пісочин. Володимир Григорович бере активну участь  у громадському житті рідного селища. Протягом тривалого часу він входив до складу виконавчого комітету селищної ради.

Олег Олександрович побажав ветерану міцного здоров’я, родинного благополуччя, довголіття. Селищний голова подякував Володимиру Григоровичу за великий подвиг перед нашою Батьківщиною, мужність, активну громадську позицію. Він зазначив, що селищна рада завжди надавала та надаватиме свою допомогу і підтримку ветеранам.