Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай привітав з 93-річчям ветерана Міщенка Володимира Григоровича.

21 листопада ветерану Другої світової війни  Міщенку Володимиру Григоровичу виповнилось 93 роки!

Міщенко Володимир Григорович – корінний мешканець нашого селища, Почесний громадянин селища Пісочин. Володимир Григорович бере активну участь  у громадському житті рідної громади. Протягом тривалого часу він входив до складу виконавчого комітету селищної ради.

У цей день у гості до Володимира Григоровича завітав Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. Селищний голова привітав ветерана з Днем народження, побажав міцного здоров’я, активного довголіття, благополуччя, підтримки рідних та близьких. Олег Олександрович Чернобай висловив слова подяки Володимиру Григоровичу за героїзм, самовідданість, любов до рідної України.