Пісочинський селищний голова взяв участь у роботі виїзного засідання круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

24 лютого 2017 року Пісочинський селищний голова, віце-президент Асоціації місцевого самоврядування Харківської області, керівник секції сільських та селищних рад Олег Чернобай брав участь у роботі виїзного засідання круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на тему: „Практика застосування Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад“ на прикладі територіальних громад Полтавської області“. Участь у заході взяли представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, Всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, громадянського суспільства, експертного і наукового середовища. Засідання було проведено у місті Пирятині.
Метою засідання було надання учасникам можливості обміну досвідом з тими, хто безпосередньо втілює в життя реформу місцевого самоврядування та впроваджує ідеї децентралізації, почути про проблеми, з якими доводиться зустрічатися керівникам об’єднаних громад.

Z3URkbFIZDw 73SC2WYcUuY AaW_Uxc0MGo