Пісочинськиого селищного голову обрано віце-президентом Асоціації, керівником секції сільських та селищних рад.

28 вересня 2016 року під час Загальних зборів члени Асоціації одноголосно підтримали кандидатуру Пісочинськиого селищного голову на обрання його віце-президентом Асоціації, керівником секції сільських та селищних рад.

Окрім того, сільськи та селищні голови Харківської області обрали його керівником Харківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Олег Чернобай — успішний молодий керівник, очолює одну з потужних громад області, провів значну роботу на шляху добровільного об’єднання інших громад навколо Пісочинської селищної ради. Користується повагою серед колег у Харківському районі — найбільшому сільському районі в Україні.

Громада селища щиро вітає Олега Олександровича з обранням та бажає плідної роботи на благо регіону.