Подарунки до Дня святого Миколая дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

День святого Миколая – одне з найулюбленіших свят та найочікуваніших свят. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії. У цей день діти з нетерпінням чекають ранку, щоб знайти такі бажані подарунки. З нагоди цього казкового свята Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу селища Пісочин (родина Рудакових, родина Курбатових, родина Голуб). Зустріч була сповнена позитивними емоціями та щирою радістю дітей. Дитячим будинкам сімейного типу до Дня святого Миколая від селищної ради було надано матеріальну допомогу, всі вихованці отримали новорічні солодкі подарунки. З нагоди свята солодкі подарунки і матеріальну допомогу від Пісочинської селищної ради отримала прийомна сім’я, яка мешкає в селищі.
Нагадаємо, що дитячі будинки сімейного типу і прийомна сім’я нашого селища постійно відчувають підтримку Пісочинської селищної ради.