Показовий «День цивільного захисту». Пісочинська ЗОШ І-ІІІ ступенів «Мобіль».

18 квітня 2018 року на базі освітнього закладу для керівників і вчителів предмета «Захист Вітчизни» закладів загальної середньої освіти Харківського району за сприянням Пісочинської селищної ради було проведено показовий «День цивільного захисту».

Першочерговими завданнями заходу були: вдосконалення практичних навичок, правил безпечної поведінки дітей та дорослих у випадку виникнення надзвичайних ситуацій; пошук найбільш ефективних форм роботи проведення заходів з протипожежної безпеки та відпрацювання дій учасників освітнього процесу на випадок виникнення пожежі.

Важливий тематичний захід відвідав Пісочинський селищний голова — Чернобай Олег Олександрович.

Зі словами привітання до учасників заходу звернулися: начальник відділу освіти ХРДА Бабельчук О.І , директор Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Мобіль»  Волобуєва Г.М.,  начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України, полковник служби цивільного захисту Толкунов І.О.

Перед керівниками закладів загальної середньої освіти Харківського району виступили:

—  Волобуєва Г.М., начальник  цивільного  захисту  Пісочинської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів «Мобіль», директор школи.

— Горпинченко В.М., методист навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області;

— Толкунов І.О., начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України, полковник служби цивільного захисту;

— Данілін О.М., викладач кафедри наглядово-профілактичної діяльності Національного університету цивільного захисту України, полковник служби цивільного захисту;

— Приходько Ю.О., начальник медично-санітарної частини Національного університету цивільного захисту України;

—  Соболь Т.А., завідувач навчально-методичного центру психологічної служби відділу освіти Харківської районної державної адміністрації;

Також своїм показовим виступом присутніх привітала дружина юних пожежних рятівників «Стріла» Васищевської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Протягом «Дня цивільного захисту»  з учнями освітнього закладу відповідно до віку проводилася робота у формі квесту. Діти за маршрутними листами відвідували відкриті лабораторії навчання з питань дій у випадку надзвичайних ситуацій й тематичні станції: «Корисні та шкідливі рослини», «Вибухонебезпечні предмети», «Домедична допомога», «Пожежна безпека», та інші; проходили навчання та майстер-класи, які проводили  курсанти  НУ ЦЗУ.  З учнями 9-10-х класів проводилися комбіновані естафети «Техногенна смуга перешкод з елементами рятувальних робіт», «Орієнтація в надзвичайних ситуаціях». У приміщенні закладу була організована виставка дитячих плакатів з протипожежної безпеки   та безпеки життєдіяльності.

Із учнями та працівниками школи проведено  відпрацювання дій по увідним відповідно до варіантів можливої обстановки на території закладу при виникненні надзвичайних ситуацій (дії у випадках виникнення пожежі, евакуація, шикування). Усі присутні мали змогу ознайомитися із сучасними технічними засобами пожежогасіння та гасіння локального місця займання спеціальними засобами гасіння.

Учасниками заходу було відзначено надзвичайно високу якість підготовки та проведення «День цивільного захисту» у  Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ст. «Мобіль».

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2220342064651290