Пошкоджено елементи та зруйновано огорожу дитячого майданчика, розташованого по вулиці Шляховій.

Шановні мешканці!
У термін з 2 по 3 квітня 2017 року невідомими особами було пошкоджено елементи та зруйновано огорожу дитячого майданчика, розташованого по вулиці Шляховій. Ця подія викликала великий громадський резонанс серед мешканців нашого селища. За фактом вчинення акту вандалізму, Пісочинська селищна рада направила звернення до правоохоронних органів щодо прохання прийняти термінові заходи з розшуку осіб, причетних до пошкодження майна громади.
У зв’язку з вищевикладеним, Пісочинська селищна рада закликає громадян, які стали свідками цієї події або володіють необхідною інформацією звернутися до правоохоронних органів та селищної ради.
Закликаємо осіб, які вчинили пошкодження громадського майна, визнати свою провину та відшкодувати завдані збитки, поки є шанс все виправити!

_XZlrjvv3eQdtB7tCAaPhsGOCSC1YwnicZY_cjgchLyQ