Меню

Працівники апарату

Працівники апарату з виконавчої роботи

 

Заступник селищного голови:

Чернопіщук Валентина Олександрівна

Графік прийому:

понеділок з 13.00-17.00.

тел. 742-74-78

 

Заступник селищного голови:

Подшиваленко Олександр Володимирович

Графік прийому:

понеділок з 13.00-17.00.

 

Заступник селищного голови:

Уманцев Андрій Владиславович

Графік прийому:

середа з 13.00-17.00.

 

Спеціаліст з питань сім`ї, дітей та молоді:
Чарушнікова Валентина Миколаївна

Графік прийому:

понеділок, середа з 8.30-16.00, п`ятница з 8.30-15.00.

тел. 742-72-70

 

Спеціаліст-землевпорядник:
Андрюхін Володимир Борисович

Графік прийому:

понеділок, середа з 8.30-16.00, п`ятница з 8.30-15.00.

тел. 742-76-64.

 

Спеціаліст з оформлення документів по нарахуванню субсидії та інших соціальних допомог:
Маслянка Тетяна Олександрівна

Графік прийому:

понеділок, середа з 8.30-16.00, п`ятница з 8.30-15.00.

Тел. 742-73-61

 

Відділ реєстрації. Тел. 742-71-54.
Спеціаліст з питань реєстрації місця проживання та ведення реєстру територіальної громади:
Кучинова Оксана Віталіївна

Графік прийому:

вівторок, середа, п`ятница з 8.30 до 14.00 (перерва з 12.00-12.45), субота з 8.30 до 14.00 (без перерви).

Паспортист — Пилипенко Ольга Олександрівна

Графік прийому:

вівторок, середа, п`ятница з 8.30 до 14.00 (перерва з 12.00-12.45), субота з 8.30 до 14.00 (без перерви).

Паспортист — Калитка Ганна Олександрівна
(*прийом мешканців м-ну «Мобіль» здійснюється за адресою: вул. Квартальна, 5/9)

Графік прийому:

понеділок, середа, четверг з 8.00-16.30.

Перерва: 12.00-12.30.

 

Військово – обліковий стіл.
Інспектори військово – облікового столу:
Риберт Тетяна Іванівна, Каплун Зоя Василівна

Графік прийому:

понеділок, середа з 8.30-16.00, п`ятница з 8.30-15.00.

Тел. 742-70-09.

 

Касир (з земельного податку) :
Родіна Оксана Миколаївна

Графік прийому:

понеділок — п`ятница з 8.30-16.00.

 

Діловоди Пісочинської селищної ради:

Чорна Юлія Анатоліївна

Боярчук Надія Валеріївна

тел. 742-80-40

 

Фінансовий відділ:

Чикурова Наталя Володимирівна

Вилюднова Олена Павлівна

Олексюк Галина Кирилівна

Липчанська Ірина Володимирівна

Солодова Наталія Василівна

тел. 742-74-78

 

Комунальний відділ:

Мельник Михайло Ілліч

Співак Наталія Петрівна

тел. 742-76-06

 

Юристи селищної ради:

Тягнибок Іван В’ячеславович

Лазько Владислав Андрійович

тел. 742-73-61

моб. тел. 099-792-56-28

 

Оператор комп’ютерного набору:

Онищенко Оксана Володимирівна