Прийнято рішення щодо проведення реконструкції кінцевої зупинки автобуса маршруту № 1592 на території мікрорайону «МОБІЛЬ».

Продовжує свою діяльність робоча група Пісочинської селищної ради з вивчення, систематизації та оптимізації руху громадського транспорту.

Наступним проектом, після запровадження першого внутріселищного маршруту, буде проведення реконструкції кінцевої зупинки автобусу маршруту № 1592 на території мікрорайону «МОБІЛЬ». За планами селищної ради під час реконструкції буде розширено місце для розвороту автобусу, облаштовано зливову каналізацію та зміцнене дорожнє покриття. Крім того, буде виконано профілювання майданчику та прилеглих доріг для відводу дощової води, побудовано громадську вбиральню, збільшено площу павільйону для очікування автобусу. Ініціатива робочої групи була підтримана депутатами Пісочинської селищної ради, які 01.04.2016 року на засіданні VII сесії VII скликання прийняли відповідне рішення.

Під час першого етапу реконструкції буде замінено інженерні мережі що знаходяться в районі розвороту автобусу. Розпочати роботи заплановано у другій декаді червня. Про початок виконання будівельних робіт мешканцям буде повідомлено додатково, через інформаційний бюлетень та офіційний сайт Пісочинської селищної ради. Заздалегідь вибачаємось за тимчасові незручності.

2zxP-O67V4g