Привітання з Днем народження Головні С. М., методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Головню  Світлану  Миколаївну, методиста відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Світлана Миколаївна відмінно знає  та розуміє свою роботу. Кожен день вона вдосконалює професійні навички, розкриваючи нові напрямки та сучасні можливості своєї  спеціальності. Вона доброзичлива, креативна та позитивна колега, з якою дуже комфортно працювати!

Шановна Світлано Миколаївно! Від щирого серця бажаємо щастя, гарного здоров’я  та благополуччя! Нехай кожен Ваш день буде наповнений радістю, успіхом, любов’ю та задоволенням від життя! З Днем народження!