Привітання Ільїної В. І., почесного громадянина селища Пісочин, завідувача Пісочинської бібліотеки-філії №18.

Вітаємо з Днем народження Ільїну Валентину Іванівну,   почесного громадянина селища Пісочин, завідувача Пісочинської бібліотеки-філії №18!

З 1976 року Валентина Іванівна працює бібліотекарем нашого селища, а з 1991 року вона  — завідувач цього культурного  закладу. Професіонал своєї справи, душевна, чуйна людина, дуже добропорядна та гуманна — так відзиваються про Валентину Іванівну оточуючі. Шановна Валентино Іванівно! Прийміть наші найщиріші вітання та побажання щастя, миру, гарного здоров’я, благополуччя, любові та злагоди в родині! Нехай ваші професійні досягнення та успіхи сприяють розвитку нашої громади! З Днем народження!