Привітання мешканців громади з Днем Державного Прапору України та Днем Незалежності України.

Шановні мешканці Пісочинської селищної  об`єднаної територіальної громади! Прийміть найщиріші привітання з нагоди великих національних свят нашої державності — Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України!

27 років тому незламний, мудрий, волелюбний  український народ отримав право самостійно будувати свою країну! Безліч труднощів і перешкод чекали його на шляху до незалежності та самостійності! «Per aspera ad astra» казав великий філософ Сенека. Ми впевнені, що спільними зусиллями наша держава, рідна громада зможуть подолати всі перешкоди на тернистому шляху до благополуччя та процвітання!

23 серпня місто Харків та наше рідне селище Пісочин відзначають 75-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Славетний подвиг тих, хто захищав рідну Батьківщину – наших дорогих ветеранів, назавжди залишиться у нашій пам`яті  та буде жити у серцях нащадків!

Шановні мешканці громади! Співвітчизники! Нехай мирне небо над країною, благополуччя та добробут у родині, здоров’я батьків та щастя дітей стануть невід’ємною частиною нашого життя!

З повагою,

Пісочинський селищний голова О. Чернобай