Привітання Пісочинського селищного голови Чернобая О.О. працівників освітніх закладів громади.

Щирими словами любові та поваги привітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай працівників освітніх закладів нашої громади с професійним святом — Днем вчителя. У своєму зверненні він відзначив видатну роль педагога для українського суспільства, розповів про високі досягнення працівників освіти громади, а також поділився новими  планами  та проектами, які сприятимуть розвитку сфери  освіти Пісочинської ОТГ. Почесні грамоти за сумлінну самовіддану  працю, солодкі подарунки, гарні, веселі концертні виступи учнів  — все це подарувало приємні, позитивні емоції та гарний настрій всім присутнім на святкових заходах!