Привітання Пісочинського селищного голови О.О. Чернобая представників Головного управління ДСНС України у Харківській області.

05 жовтня з нагоди Дня рятівника України Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай особисто привітав з професійним святом  представників Головного управління ДСНС України у Харківській області та особовий склад  67-ДРПР ГУ ДСНС України у Харківській області. Він подякував їм за шляхетність і самовідданість, побажавши успіхів, міцного здоров’я, благополуччя та миру.

На урочистому заході були присутні: начальник Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області, полковник служби цивільного захисту Астахов  Артем Анатолійович, Південноміський голова Брюханов Олександр Миколайович, Будянський селищний голова Біліченко Всеволод Володимирович, в.о. Височанського селищного голови Нетецька Тетяна Іванівна.

За  плідну співпрацю у справі забезпечення безпеки життєдіяльності населення Харківського району почесною грамотою Головного управління ДСНС України у Харківської області було нагороджено Пісочинського селищного голову Чернобая О.О.