Привітання Пісочинського селищного голови Олега Чернобая з Днем Перемоги!

В цьому році наша країна відзначає 71-шу річницю Перемоги над  німецько-фашистськими загарбниками. Це велике свято – радість та біль для нашого народу.  Скільки б років ще не минуло, сьогоднішні та майбутні покоління повинні берегти у пам’яті світлі імена героїв, які воював за мирне життя та незалежність своєї Вітчизни!

Серед мільйонів тих, хто йшов дорогами тієї кривавої війни, були наші односельчани. Сьогодні на території селища Пісочин проживає 16 учасників бойових дій 1941 – 1945 років: Бережний Григорій Хомич, Глухенький Степан Архипович, Долженко Іван Пантелійович, Зіпунніков Олександр Михайлович, Каплоух Йосип Мефодійович, Крохмаль Іван Степанович, Камишан Тихон Степанович, Лук’янов Василь Дмитрович, Лаврут Андрій Митрофанович, Міщенко Володимир Григорович, Манойло Микола Васильович, Проскурин Віктор Митрофанович, Рудіян Надія Григорівна, Руднєв Антон Гаврилович, Студьонова Тамара Матвіївна, Черненко Василь Петрович.

Дорогі ветерани!

Прийміть сердечні вітання з великим святом – Днем Перемоги! Ми схиляємо голови перед Вашим Подвигом! Ви – гідний приклад для наслідування, зразок самовідданого служіння Вітчизні. Ми, в свою чергу,  повинні робити все для того, аби Ви постійно відчували турботу та нашу підтримку як символ безкінечної вдячності і поваги.

Бережіть себе, нехайБог дає Вам сили, а найрідніші люди завжди дарують свою любов! Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, активного довголіття, родинного затишку та благополуччя!

З Днем Перемоги!

З повагою, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай