Привітання працівників Пісочинського територіального центру соціального обслуговування .

28  років тому, у липні 1990 року Пісочинською селищною радою було прийнято рішення про створення соціальної служби по обслуговуванню населення.  На теперішній час Пісочинський територіальний центр соціального обслуговування, надання соціальних послуг при Управлінні соціального захисту населення (ХРДА) налічує 15 соціальних робітників та одного незмінного керівника — Ужченко Валентину Іванівну.  Саме для них слова Івана Франка «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» стали сенсом життя! Соціальна служба допомагає одиноким непрацездатним громадян, це в основному ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, інваліди, діти війни та інші непрацездатні мешканці.

На святковому заході за плідну працю та безцінну допомогу селищу представників соціальної служби було нагороджено цінними подарунками від Пісочинської селищної ради та Пісочинського селищного голови Чернобая О.О. Яскравими  номерами привітали їх талановиті артисти  будинку культури — вокальний колектив «Балаганчик». Керівник центру, Ужченко В.І. подякувала Пісочинській селищній раді та особисто Олегу Олександровичу за надання всебічної допомоги в організації роботи.