Привітання представників торговельної сфери Пісочинської ОТГ з професійним святом — Днем працівників торгівлі України.

31 липня у приміщенні актової  зали Пісочинської  селищної ради відбувся святковий захід — привітання представників торговельної сфери нашої громади з професійним святом. Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович звернувся до них зі словами привітання та подяки: «Ваш внесок у розвиток нашої громади є неоціненним! Деякі з Вас стояли у витоків торговельної діяльності нашого селища. Сьогодні разом із молодими представниками торговельної сфери Ви сприяєте процвітанню Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади! Вітаю Вас з професійним святом! Бажаю успіхів у бізнесі, щастя, любові, злагоди та благополуччя у родині!»

За сумлінну працю та високий рівень професіоналізму представники торговельної сфери громади були нагороджені почесними грамотами. Дуже зворушливо  присутніх привітали юні талановиті  артисти Пісочинського будинку культури – вокальний колектив «Балаганчик».