Привітання Тищенка О.Г., депутата Пісочинської селищної ради.

Щиро вітаємо з Днем народження Тищенка Олександра Григоровича, депутата Пісочинської селищної ради!
Відповідальний та надійний, Олександр Григорович сумлінно виконує свої депутатські обов’язки. Але найважливіше те, що він виконує веління свого серця — дарувати надію та допомогу всім, хто цього потребує. Надзвичайно порядний і небайдужий до чужого горя, як справжній чоловік він зробить все, щоб у важку хвилину підтримати та допомогти іншому.
Шановний Олександре  Григоровичу! Прийміть найщиріші побажання благополуччя та добробуту у родині, міцного здоров’я та бадьорого настрою! Нехай друзі завжди будуть вірними, а любов найближчих – нескінченною! Бажаємо, щоб всі Ваші плані успішно втілювалися у життя.
З Днем народження!